Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Kişisel bilgileriniz (ad, kullanıcı adı, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, kredi kartı bilgileri, satın aldığınız ürünler vb.) kesinlikle üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Sadece www.isaretyayinlari.com.tr den daha iyi hizmet alabilmeniz amacıyla kullanılır.


Kaydedilen üye bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması www.isaretyayinlari.com.tr sitesinin temel ilkeleri arasında yer alır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere, sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka bir üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üyelik bilgileri www.isaretyayinlari.com.tr içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve İşaret Yayınları personellerinin müşteri bilgilerine erişimleri www.isaretyayinlari.com.tr Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları dışında hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

İşaret Yayınları'nın dışarıdan aldığı hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmaktadır. Hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının www.isaretyayinlari.com.tr Güvenlik Politikaları çerçevesinde tesbit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

Üye, www.isaretyayinlari.com.tr deki üyelik bilgilerine erişmek için kendisini en doğru şekilde sisteme tanıtmakla yükümlüdür. Buradaki bütün mesuliyet tamamıyla üyeye aittir.


Üyelikten ayrılmak istediğinizde, isaret@isaretyayinlari.com.tr adresine, üyelikten ayrılmak istediğinize dair bir e-mail atmanız yeterlidir.

www.isaretyayinlari.com.tr ilgili mevzuat çerçevesinde üye bilgilerinin gizliliğini sağlamak şartıyla, güveninize saygı duyduğunu belirtir.

www.isaretyayinlari.com.tr den gelen e-postaları almak istemiyorsanız isaret@isaretyayinlari.com.tr adreslerinden birine, bu tarz e-postaları almak istemediğinize dair bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.

www.isaretyayinlari.com.tr de güvenliğiniz için SSL sertifikası kullanılmakta olup www.isaretyayinlari.com.tr den alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartı, Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, www.isaretyayinlari.com.tr personelleri veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

www.isaretyayinlari.com.tr üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü dilek, öneri, şikayet ve soruları içeren e-posta ve mesajları hizmet kalitesini ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

www.isaretyayinlari.com.tr de yayınlanan yazı, grafik vb. materyaller üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içeriklerin hiçbiri başka mecralarda yayınlanamaz.
Kapat