Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Kargo ve Teslimat

Kargo” ve “Elden Teslim” olmak üzere iki seçeneğimiz mevcuttur. Kargo başlığı altında Aras Kargo ve PTT Kargo seçeneklerimiz bulunmaktadır.

 

Elden Teslim, Ankara Cad. No: 31/204 Cağaloğlu / Fatih / İstanbul adresimizden şahsen yapılmaktadır.


Aras Kargo: Ödeme, saat 16:00'ya kadar kredi kartı ile veya 14:00'e kadar bankadan Havale / EFT yolu ile yapılmışsa İstanbul içine ve çevre illere azami teslim süresi 2, uzak illerde 3 iş günüdür. PTT Posta Çeki'ne yapılan ödemelerde ise İstanbul içine ve çevre illere azami teslim süresi azami 3, uzak illerde 5 iş günüdür. Yurt dışına, Aras Kargo şubesi bulunmayan ilçelere ve köylere Aras Kargo ile gönderim yapılmaz.


PTT Kargo: Ödeme, saat 16:00'ya kadar kredi kartı ile veya 14:00'e kadar bankadan Havale / EFT yolu ile yapılmışsa İstanbul içine ve çevre illere azami teslim süresi 3, uzak illerde 5 iş günüdür. PTT Posta Çeki'ne yapılan ödemelerde ise İstanbul içine ve çevre illere azami teslim süresi azami 4, uzak illerde 7 iş günüdür. PTT Kargo ile Türkiye'nin her yerine (ilçe ve köyler dahil olmak üzere) ve yurt dışına gönderim imkânı bulunmaktadır. Yurt dışına yapılan gönderimlerde teslim süresi, azami 30 iş günüdür.


Elden Teslim: Bu seçenekte sepetinizdeki kitapların toplam tutarı dışında kargo ücreti ödenmez. Teslimat aynı gün içerisinde şahsen yapılabilir. Alıcı'nın siparişini, en geç 7 iş günü içerisinde verilen adresten teslim alması gerekmektedir.

 

Kapat